Domácí přístav

Dávám přednost přírodním podmínkám. Vše potřebné mám doma v Radkově. Terény pro sportovní aktivity si vybírám na základě Vašich požadavků po předchozí domluvě. Příjemné prostředí umocňuje zážitky ze sportování. Samozřejmě jsem schopen a ochoten Vám udělat radost, kdekoliv si vzpomenete.

Na jaře jsem pořídil nové, samovylévací, nafukovací kánoe – Baraky. které jsme hned v Břeclavě otestovali na řece Dyji, během splavu do Hohenau-26km. Loď je superstabilní, pohodlná se střední sedačkou a zároveň výztuží pro dítě, skladná a lehce přenosná. Oproti prvním Pálavám udělal Gumotex skok ve vývoji. Pokud se pohlídá horký vzduch ve válcích a oděr dna na mělčinách, pak bude každý majitel velmi spokojený.

Na Dyji jsem objevil vhodný terén i pro rodiny s dětmi. Novomlýnské laguny zajišťují stabilní průtok. Začátek doporučují asi 5km pod Břeclaví u starého mostu. Za vysokého stavu je potřeba počítat s odstředivou silou toku a v létě s komáry, ale ti patří k vodě. Pohodový-průkopnický splav zažijete na řece Moravě, z Bzence Přívozu po meandrech do Rohatce-Kolonie. Celodenní výlet, pláže, Břehule říční, ryby a koupání. Nedaleký Baťův kanál Vás třeba na kole doprovodí do Strážnického skanzenu a dál do Petrova, kde okouzleni poezií sklípků v Plžích, můžete pokračovat až do Slovenské starobylé Skalice.

Předpokládám, že máte už něco napádlováno, když ne, dejte vědět, rád pomohu.