Pádlujeme s Edou

Rozšířená nabídka pro všechny vodomily: seniory, rodiny s dětmi, školy, obce, firmy a handicapované občany. Určitě si říkáte, že jsem se pomátl a v únoru Vás lákám na vodu, ale já věřím, že než se rozhodnete, už tu bude bujaré jaro a další výzvy ke sportování.

  1. Kajakářská škola-základní výcvik. Pádlujete s dvojpádlem, pohodlně sedíte a  v případě chyby nadáváte sami sobě. Zkušenější se zdokonalí na řece. Pak už jen zvládnout eskymácký obrat po převrhnutí a jste kajakáři. Pokud se chcete toulat přírodou, doporučuji mořské kajaky-seekajak.
  2. Kanoistický a raftařský výcvik. Pádlujete pouze jedním listem, nejlépe střídavě na obou stranách. Je to náročnější na záda, zato si užijete více se spolujezdci.
  3. Dračí loď je vhodná pro všechny kategorie, které jsou ochotné podřídit vše týmové spolupráci. Pro svoji stabilitu a neobvyklé adrenalinové zážitky patří k TOP plavidlu, které díky bubnu zvládají i nevidomí.
  4. Vodácký cirkus je určen větším skupinám, které mají možnost si vyzkoušet všechna dostupná plavidla-dračí loď, rafty, kánoe, kajaky a taky své dovednosti v neobvyklém „rybolovu“.
  5. Plavba kolem světa za 1800 vteřin pro firmy
  6. Splavy řek Moravice, Opavy, Ostravice, Dyje a meandrů Moravy patří k nezapomenutelným zážitkům každého vodáka.

Brannball, neboli „HOŘÍ“ základy skvělé pálkovací hry pro školy v rámci výuky TV.
Cestovatelská vzpomínka ve formě foto-přednášky „Na kole kolem Nového Zélandu“.
Pokud si vymyslíte něco speciálního, rád pomohu a něco se přiučím.